Voor 18:00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200

SFP/SFP+ modules

De SFP Modules van MikroTik functioneren voor verschillende doeleinden in tele -en datacommunicatie op verschillende snelheden en afstanden. Ze werken ideaal samen met andere MikroTik (of niet MikroTik) producten.


15 15 | 30 30 | 60 60
Sorteren op:
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

RJ45 SFP+ copper module - S+RJ10

€ 48,40 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

€ 18,17 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

SFP module S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

€ 56,70 excl. BTW
Meer informatie
3 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

S-4554LC80D - Pair of SFP 1.25G module

€ 71,10 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

SFP+ module S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

€ 46,40 excl. BTW
Meer informatie
5 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

SFP module S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

€ 12,74 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

S-RJ01 - Gigabit copper SFP

€ 21,13 excl. BTW
Meer informatie
2 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

S+2332LC10D - One pair

€ 262,20 excl. BTW
Meer informatie
19 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

Fiber to Copper FTC

€ 29,90 excl. BTW
Meer informatie
8 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

SFP+ Active Optics Direct attach cable, ...

€ 41,50 excl. BTW
Meer informatie
5 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

Q+DA0001 - 40 Gbps direct attach QSFP+ c...

€ 22,91 excl. BTW
Meer informatie
4 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

Q+85MP01D - 40 Gbps 850nm optical QSFP+ ...

€ 46,10 excl. BTW
Meer informatie