Voor 18:00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 200

Categorieën

Hulp nodig?

Bel met ons

+31 (0)187 82 02 04

Filters

Glasvezel


15 15 | 30 30 | 60 60
Sorteren op:
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Direct Attach 10 Gbit, 1 meter

€ 16,20 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UF-MM-1G, Multi-Mode Module, 1G, ...

€ 16,28 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UF-MM-10G, Multi-Mode Module, 10G...

€ 38,20 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UF-RJ45-10G

€ 64,60 excl. BTW
Meer informatie
Levertijd onbekend
MikroTik  

RJ45 SFP+ copper module - S+RJ10

€ 51,70 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UF-SM-1G-S, Single-Mode Module, 1...

€ 22,09 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 2m

€ 9,00 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UF-RJ45-1G

€ 16,20 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
MikroTik  

SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

€ 17,92 excl. BTW
Meer informatie
12 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

FiberCable - LC Single Mode 61 meter

€ 84,30 excl. BTW
Meer informatie
Levertijd onbekend
 

Patchkabel OS2 LC-LC 9/125, 2m

€ 12,50 excl. BTW
Meer informatie
11 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

FiberCable - LC Single Mode 91 meter

€ 116,10 excl. BTW
Meer informatie
10 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

FiberCable - LC Single Mode 30 meter

€ 58,00 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Direct Attach 10 Gbit, 3 meter

€ 25,36 excl. BTW
Meer informatie
> 20 op voorraad, vandaag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UF-SM-10G, Single-Mode Module, 10...

€ 83,10 excl. BTW
Meer informatie