Voor 17:30 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 250 in NL en BE

Ubiquiti UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget

SKU: USW-Pro-24-POE EAN: 0817882027649
UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget
UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget
UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget
UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget
UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget
UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget
UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget
UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget
UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget
UniFi Switch PRO Gen 2 - 24 poort, 400W PoE budget
Omschrijving +

Layer 3, PoE-switch met (24) GbE RJ45-poorten, inclusief (16) 802.3at PoE+-poorten en (8) 802.3bt PoE++-poorten en (2) 10G SFP+-poorten.

De USW-Pro-24-POE is een managed Gigabit Layer2 en Layer3* switch met auto-sensing 802.3at PoE+ en 802.3bt PoE++ ondersteuning**. De switch heeft zestien PoE+ en acht PoE++ ethernet poorten met totaal 400W PoE budget.

Daarnaast beschikt de USW-Pro-24-POE over twee SFP+ poorten met 10Gbps uplink mogelijkheden, stillere koeling en een 1.3" touch LCM met status informatie.

  1. (1) 1.3" LCM kleurentouchscreen met AR-switchbeheer
  2. (16) GbE, 802.3at PoE+ RJ45 poorten
  3. (8) GbE, 802.3bt PoE++ RJ45 poorten
  4. (2) 10G SFP+ poorten
  5. (1) USP RPS DC input
  6. 400W total PoE supply
  7. Vrijwel stille koeling
  8. Layer 3 switching kenmerken
Specificaties
Afmetingen: 442.4 x 285.4 x 43.7 mm
Gewicht:
Met beugels:
4.30 kg
4.39 kg
Netwerkinterface: Netwerk: (24) 10/100/1000 RJ45 Poorten, (2) 1/10G SFP+ Ethernet Poorten
Management: Ethernet In-Band
Totale Non-Blocking Throughput: 44 Gbps
Switching Capaciteit: 88 Gbps
Doorvoersnelheid: 65.472 Mpps
Power Methode: Universele Input: 100-240VAC, 50/60 Hz
USP RPS DC Input: 52VDC, 7.69A; 11.5VDC, 2.61A
Voeding: 100 to 240VAC
Voltage Range: 50W
Max Power Consumptie
(Exclusief PoE Output):
50W
LEDs: Systeem: Status: Status
RJ45 Data Poorten: PoE; Snelheid/Link/Activiteit
SFP+ Data Poorten: Link/Activiteit
ESD/EMP Protectie:Air: +/- 16 kV, Contact: +/- 12 kV
Shock and Vibratie: ETSI300-019-1.4 Standard
Werktemperatuur: -5 to 40 C
Max. luchtvochtigheidsgraad: 10 - 90% Niet-condenserend
Certificeringen:CE, FCC, IC

PoE
Totale Beschikbare PoE: 400W
PoE Interface: Poorten 1-16: PoE+ IEEE 802.3af/at (Pins 1, 2+; 3, 6-)
Poorten 17-24: 60W PoE++ IEEE 802.3bt (Pair A 1, 2+; 3, 6-) (Pair B 4 , 5+; 7, 8-)
Max. PoE Wattage per Poort by PSE: 802.3at: 32W
802.3bt: 64W
Voltage Range: 802.3af Mode: 44-57V
802.3at/bt Mode: 50-57V

Inhoud Verpakking:
UniFi Switch Pro 24 PoE, Montage set, Schroeven set, Voedingskabel.

Downloads +
Datasheet USW-Pro-24-POE Datasheet usw_pro_poe_ds.pdf
Manual usw-pro-24-poe.pdf
Levertijd onbekend

Alternatieven

40 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Switch Pro Max 24 PoE

€ 768,10 excl. BTW
Meer informatie
Levertijd onbekend
Ubiquiti  

UniFi Switch Enterprise 24 PoE

€ 777,60 excl. BTW
Meer informatie

Toebehoren

10 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UniFi Redundant Power System (USP-RPS)

€ 420,50 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 50 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Tip van WiMood
Ubiquiti  

UniFi Dream Machine Pro

€ 379,70 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 50 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

€ 40,50 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
10 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module (Simplex), 10...

€ 162,30 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
Leverbaar vanaf 30-08-2024
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

€ 91,10 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 50 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Spare rackmount set - UniFi Switch Gen2

€ 35,00 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?
> 50 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UI Care - USW-Pro-24-POE

€ 119,00 excl. BTW
Meer informatie
Waarom zou ik dit product bestellen?