Voor 17:30 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 250 in NL en BE

Ubiquiti Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 5m

SKU: UOC-5 EAN: 0817882020466
Omschrijving +

Turquoise Duplex glasvezel patchkabel van 500cm met kwalitatief goede connectoren.

Specificaties

Lichtbron: 50/125um
Vezel: OM3
Connector kant 1 Type: LC
Connector kant 2 Type: LC
Kleur: Turquoise
Length: 5 m
Aantal Aders: 2
Type: Duplex
Merk: Value
Diameter buitenmantel: 3mm

€ 11,00 excl. BTW

{{ defaultPrice }} {{ price }} excl. BTW p/stuk
Totaal {{ totalPrice }} excl. BTW
37 op voorraad, volgende werkdag verzonden