Voor 17:30 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 250 in NL en BE

Categorieën

Hulp nodig?

Bel met ons

+31 (0)187 82 02 04

Filters

SFP-modules


15 15 | 30 30 | 60 60
Sorteren op:
> 50 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

UFiber UACC-CM-RJ45-1G (UF-RJ45-1G)

€ 17,89 excl. BTW
Meer informatie
> 50 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

€ 40,50 excl. BTW
Meer informatie
> 50 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module (Simplex), 1G...

€ 24,13 excl. BTW
Meer informatie
> 50 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

€ 17,92 excl. BTW
Meer informatie
Leverbaar vanaf 30-08-2024
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

€ 91,10 excl. BTW
Meer informatie
5 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

SFP module S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

€ 14,05 excl. BTW
Meer informatie
10 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Single-Mode Module (Simplex), 10...

€ 162,30 excl. BTW
Meer informatie
4 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack

€ 163,50 excl. BTW
Meer informatie
6 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

FiberCable - LC Single Mode 91 meter

€ 122,00 excl. BTW
Meer informatie
9 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

SFP+ Active Optics Direct attach cable, ...

€ 45,70 excl. BTW
Meer informatie
> 50 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

SFP module S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G

€ 18,96 excl. BTW
Meer informatie
8 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

Optical Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack

€ 353,30 excl. BTW
Meer informatie
49 op voorraad, volgende werkdag verzonden
MikroTik  

SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m

€ 23,51 excl. BTW
Meer informatie
Levertijd onbekend
Ubiquiti  

UniFi patch cable (DAC) SFP28

€ 34,00 excl. BTW
Meer informatie
8 op voorraad, volgende werkdag verzonden
Ubiquiti  

FiberCable - LC Single Mode 30 meter

€ 61,40 excl. BTW
Meer informatie