Voor 17:30 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden
Twee jaar garantie op Ubiquiti & MikroTik producten
Gratis verzending op orders boven de € 250 in NL en BE

Ubiquiti Optical Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack

SKU: UACC-OM-MM-1G-D-20 EAN: 0810010076939
Omschrijving +

Dit product heeft een naamswijziging gehad en was voorheen de UF-MM-1G-20.

UACC-OM-MM-1G-D-2 is een multimode 1G SFP-module met 2 LC-connectoren. De golflengte is 850nm en is geschikt voor afstanden tot 550m. De module is compatibel met alle UBNT-producten die SFP-poorten bevatten. Pakket bevat 20 stuks.

Specifications

Supported Media: Multi-Mode Fiber
Connector Type: (2) LC
TX Wavelength: 850 nm
RX Wavelength: 850 nm
Data Rate: 1.25 Gbps SFP
Cable Distance: 550 m
Operating Temperature: 0 to 70 C (32 to 158 F)

Downloads +
Datasheet FiberCable DataSheet U_Fiber_Modules_FiberCable_DS.pdf

€ 163,50 excl. BTW

3 op voorraad, vandaag verzonden

Alternatieven

> 20 op voorraad, vandaag verzonden
MikroTik  

SFP module S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

€ 15,36 excl. BTW
Meer informatie